Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kaina

Kaina

  • 1 450,00 € - 7 565,00 €

Šilumos siurblio tipas

Šilumos siurblio tipas

Montavimo tipas

Montavimo tipas

Prekės pagal gamintoją Microwell

„Microwell“, spol. s r.o., įkurtą 1992 m., sudaro trys verslo padaliniai. Po pirmojo, pramoninių matavimo sprendimų padalinio, 1996 m. Buvo suformuotas antrasis padalinys, daugiausia dėmesio skiriant oro kondicionavimo sprendimams.

„Microwell“, spol. s r.o., įkurtą 1992 m., sudaro trys verslo padaliniai. Po pirmojo, pramoninių matavimo sprendimų padalinio, 1996 m. Buvo suformuotas antrasis padalinys, daugiausia dėmesio skiriant oro kondicionavimo sprendimams. Jauniausias ir sparčiausiai augantis padalinys specializuojasi sausinimo ir šildymo sistemų sprendimų kūrime, gamyboje ir platinime. Remiantis visomis matavimo ir oro kondicionavimo padalijimo žiniomis ir patirtimi, jis buvo įkurtas 2003 m., Pripažinus naujoviškų, pažangių, patikimų ir efektyvių produktų rinkos poreikį. „Microwell“ nuolat investuoja į viso asortimento gamyklą su savo tyrimų ir plėtros įranga, laboratorija ir bandymų aikštele. Šiandien mes esame baseinų sausinimo ir šildymo sprendimų ekspertas, įgyvendinęs daugiau nei 5000 sėkmingų projektų - nuo baseinų, sūkurinių vonių, sūkurinių vonių, viešbučių ir laisvalaikio centrų, muziejų, galerijų, medicinos įstaigų, jaukių žuvų ir medūzų talpyklų, vyno kedrų kondicionavimo ir arklių atkūrimo įrenginiai. Mes didžiuojamės galėdami eksportuoti savo produktus į daugiau nei 30 šalių. Kiekvienos šalies ir rinkos klientams ieškant skirtingų produkto savybių ir vertybių, mes visada atidžiai klausėmės, ko reikalauja mūsų klientai. Dauguma mūsų gaminių ir priedų buvo pristatyti glaudžiai bendradarbiaujant su klientais. Mūsų gaminiai suteikia savybių ir vertybių, kurių reikalauja įvairių šalių vartotojai. Mes niekada nenorėjome parduoti tik dėžutės, visada pateikėme sprendimą. Mes tikime, kad esame stipriausi įvairiuose modeliuose, jų yra daug skirtingų markių ir variantų, visiškas lankstumas kiekvienai paskirčiai ir kiekvieno kliento pageidavimui naudojant daugybę aksesuarų. Mes manome, kad nėra baseino, saunos, sūkurinės vonios, SPA ar viešbučio, kuriame nebūtų galima aptarnauti „Microwell“ produktų. Pas mus dirba vieni geriausių inžinierių iš Vidurio Europos. Mes didžiuojamės turėdami asmeninę augimo ir įgūdžių programą, skirtą mūsų darbuotojams nuolat didinti savo žinias ir kompetenciją. Taigi esame įsitikinę, kad galime jums patarti. Palaikomi keturi filialai Slovakijoje, Čekijoje ir Vengrijoje bei perpardavėjų tinklas, apimantis daugiau nei 30 pasaulio šalių, palaikome klientus visoje Europoje, Rusijoje, Turkijoje, Brazilijoje, Pietų Afrikoje ir Viduriniuose Rytuose.

Aktyvūs filtrai