Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Dozavimas

Dozavimas

Baseinų įranga

Baseinų įranga

Gamintojas

Gamintojas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 1,00 € - 565,00 €

Matavimas

Matavimas

Reagentai

Reagentai

Testavimo priemonės

Testavimo priemonės

Testavimas

Testavimas

Aktyvūs filtrai

Reguliarus baseino vandens testavimas yra būtinas. Tokiu atveju, Jūs nespėliojate svarbių vandens parametrų ir baseino chemikalų išeigos, o juos matuojate.

Chemikalų teisingas dozavimas pagal gamintojo instrukciją yra ypač svarbus: jei dozė per maža, negausite reikiamo efekto; jei dozė per didelė - pakenksite baseino įrangai, PVC dangai, galite iššaukti alergines reakcija, odos bėrimą, akių raudonumą bei ženkliai ir beprasmiškai pabranginsite baseino eksploatacijos išlaidas.

Testavimo rinkiniai, testeriai, tabletės, lašeliai, juostelės

Skiriami testerių rinkiniai tabletėmis, lašeliais ir juostelėmis su elektroniniais analizatoriais-matuokliais, kurie dar vadinamais fotometriniais testeriais.

Taip pat, atsižvelgiant į vandens dezinfekavimo būdą, skiriami testavimo rinkiniai baseinams, dezinfekuojamiems chloru ir baseinams, dezinfekuojamiems be chloro.

Privačių baseinų testavimas rekomenduojamas bent kartą per savaitę, o visuomeninių - kasdien.

Jei abejojate, kaip pasirinkti testerį ir/arba testuoti baseino vandenį teisingai, – pasitarkite su specialistas. Taip išvengsite esminių klaidų bei sutaupysite savo lėšų ir laiko.