Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kategorijos

Kategorijos

Baseinų įranga

Baseinų įranga

Gamintojas

Gamintojas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 14,00 € - 32 027,00 €

pH reguliavimas

pH reguliavimas

Našumas

Našumas

Diametras

Diametras

Baseino dydis

Baseino dydis

Filtro tipas

Filtro tipas

Filtro pajungimas

Filtro pajungimas

Chloro gamyba

Chloro gamyba

UV paskirtis

UV paskirtis

Pajungimo diametras

Pajungimo diametras

Lempos valytuvas

Lempos valytuvas

Baseino filtrai ir priedai

Baseinų filtrai ir priedai

Aktyvūs filtrai

Baseinų filtrai ir priedai

Kiekvieno vandens valymo šerdis yra baseino filtras.
Čia galioja toks principas: kuo geriau veikia fizinis filtravimas per filtravimo sistemą, tuo mažiau naudojama cheminių dezinfekavimo priemonių. Mūsų siūlomos smėlinio tipo filtrų sistemos yra sukurtos siekiant sumažinti didelį užterštumą. Kartu su dažnio valdomais siurbliais ir automatiniais atbulinio plovimo vožtuvais galite pasiekti maksimaliai puikų ir krištolo skaidrumo vandenį. Dėka to, energijos ir cheminių medžiagų vartojimas gali smarkiai sumažėti.

Baseino filtro korpusai:

Kuo aukštesnis fizinis filtro sluoksnis, tuo geresnis filtravimo rezultatas. Ne veltui viešiesiems baseinams yra nustatyti minimalūs filtrų užpildymo aukščio matmenys (DIN 19643). Privačių baseinų vanduo yra mažiau užteršiamas, todėl čia nėra nustatyti jokie fiksuoti matmenys. Nepaisant to, taip pat svarbu pasiekti pakankamai aukštą filtravimo lygį naudojant indą, kad cheminių dezinfekavimo priemonių būtų kuo mažiau.

Berlyno filtras

Geriausiems filtravimo rezultatams pasiekti vokiečių kompanija BEHNCKE sukūrė BERLIN² filtrų seriją. Šies filtrams būdingas žymiai aukštesnis filtravimo medžiagos sluoksnis su optimizuotu ir tolygiu srautu rezervuare, kad fiziškai filtruojant būtų galima geriausiai valyti vandenį.

Filtravimo medžiaga ir flokuliacija:

Net ir geriausias filtras ir tinkamas siurblys filtravimui mažai padeda, jei pasirinkta netinkama filtro medžiaga ir jos grūdelių dydis. Filtravimui smėlis buvo naudojamas daugelį metų. Tai turi optimalų filtravimo našumą pradžioje, tačiau laikui bėgant jis smarkiai sumažėja. Smėlis „užsikimšo“ dėl užteršimo ir talpoje esančios bioplėvelės, kuri sutrikdo tolygų srautą per filtro talpyklą. Vėliausiai šiuo metu reikia pakeisti smėlį, išvalyti ir užpildyti indą.

HydroPool LT rekomenduoja modernų stiklo filtro užpildą AFM®. Medžiaga apdorojama specialiu procesu, todėl beveik neįmanoma „iškepti“ ir suformuoti bioplėvelės. Tai reiškia, kad filtro medžiaga gali būti naudojama žymiai ilgiau, naudojant beveik vienodą filtravimo našumą, o klientas taupo pinigus ir darbą. Norėdami optimaliai užpildyti mūsų konteinerius, atkreipkite dėmesį į mūsų AFM® konteinerių užpildus. Jei flokuliantas APF® į vandenį įterpiamas naudojant „Floc-Dos“ siurblį, mažiausios vandens dalelės sujungiamos į didesnius sluoksnius ir gali būti išfiltruotos. Tam jums reikia tik ZPM („Zeta-Potential-Mixer“) ir „Floc-Dos-Pump“ ir gausite maksimaliai pigų krištolo skaidrumo vandenį.

Net prie apšviesto baseino nerasite jokių plaukiojančių mikrodalelių.

Atbulinio plovimo vožtuvas:

Vandens plovimo metu bako vandens srauto kryptis pasikeičia ir vanduo nukreipiamas į kanalą. Tai pašalins susikaupusius nešvarumus iš sistemos. Norint pakeisti tekėjimo kryptį talpykloje, reikia atbulinio vožtuvo. Filtro indą reikia reguliariai plauti (geriausia kas savaitę). Tai turėtų būti padaryta nuo 2 iki 5 minučių, atsižvelgiant į tai, kiek tara yra purvina. HydroPool LT rekomenduoja naudoti plovimui automatinį BESGO strypo vožtuvą. Kartu su baseino valdymu atgalinis plovimas atliekamas reguliariai automatiškai ir klientui nereikia nieko jaudintis. Strypo vožtuvas taip pat turi apsauginį įtaisą, kad nutrūkus elektros tiekimui jis grįžtų į įprastą filtravimo padėtį ir baseinas negalėtų nutekėti į kanalą. Taigi BESGO strypo vožtuvas sujungia komfortą ir saugumą ir, mūsų nuomone, yra idealus produktas mūsų klientams.