Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!
Stiklo Pluošto Baseinai - Aukščiausia Kokybė - Geros Kainos

Stiklo pluošto baseinai | Keramikiniai baseinai

Aktyvūs filtrai

Šiuolaikinės technikos ir gamybos technologijų pažanga leidžia žymiai labiau paįvairinti vandens procedūrų kompleksą, įdiegti naujas funkcijas bei medžiagų savybes. Jų dėka, netgi paprastos maudynės gali virsti tikru malonumu. Sparčiai populiarėja viena iš naujausiųjų baseinų gamybos technologijos rūšių – kompozitiniai baseinai.

Kas yra kompozitas?

Žodis „kompozitas" (lot. Compositus - sudėtinis, sudarytas iš keleto elementų) pramonėje ir technikoje pradėtas vartoti jau XIX a. pabaigoje, kai imta tyrinėti ir gaminti sudėtines medžiagas, siekiant sukurti lengvesnes ir stipresnes konstrukcijas bei suteikti medžiagoms unikalių savybių.

Kompozitas - tai sudėtinė medžiaga, sudaryta iš dviejų ar daugiau skirtingų medžiagų sluoksnių, kurios, būdamos atskirai, neturi tokių savybių, kokias įgauna sujungtos kartu. Tradicinės kompozitų medžiagos yra stiklo pluoštas, anglies pluoštas, keramika, mediena, plastmasės, metalai, epoksidinė derva ir kt. Šiuolaikinių baseinų gamyboje paplito stiklo pluošto kompozitai ir keraminiai kompozitai.

Kompozitinių baseinų savybės

Išskirtinis patvarumas ir stipri konstrukcija, nepriekaištingai atspari šalčiui, oro kaitai bei temperatūros svyravimams. Specialus gelio sluoksnis sukuria baseino korpuso blizgantį paviršinį sluoksnį. Ypač atsparus ilgalaikiam chlorido ir jo junginių poveikiui bei saulės UV spinduliams.

Baseino konstrukcija sustiprinta metaliniu rėmu, kuris užtikrina baseino korpuso tviortumą ir ilgaamžiškumą. Kompozitinis baseinas apšiltintas poliuretano sluoksniu, kuris veiksmingai tausoja korpusą bei ženkliai sumažina šilumos nuostolius, taigi ir jo eksploatacines sąnaudas.

Stiklo pluošto baseinai ir keraminiai baseinai puikiai tinka Lietuvos sezoninio klimato sąlygoms. Kaip taisyklė, baseino montavimas ir pajungimas objekte užima tik keletą dienų.

Kompozitinių baseinų paskirtis

Šios rūšies baseinai yra ganėtinai universalūs ir tinka daugumai statybos bei vandens objektų: privatiems baseinams, nedideliems visuomeniniams baseinams, sporto ir sveikatingumo centrams, reabilitacijos klinikoms, viešbučiams, sanatorijoms, gydykloms ir pan.