Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kategorijos

Kategorijos

Baseinų įranga

Baseinų įranga

Gamintojas

Gamintojas

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kaina

Kaina

  • 4,00 € - 57,00 €

Baseinų dangos

Baseinų dangos

Aktyvūs filtrai

Baseinų PVC hidroizoliacinės dangos gaminamos pagal naujausias šiuolaikines technologijas. Jos užtikrina visišką baseino nelaidumą vandeniui ir estetinę išvaizdą.

Alkroplan baseinų PVC danga - puikus pasirinkimas įrengiant naujus įvairių tipų baseinus, o taip pat senų baseinų renovacijai. Alkroplan PVC dangos, pasižyminčios ilgaamžiškumu, spalvų gamos įvairove, atsparumu baseino chemijos priemonių ir UV spindulių poveikiui, yra puikus sprendimas įrengiant vidaus ir lauko baseinus. Šios dangos paprastai ir greitai montuojamos bei lengvai pritaikomos įvairaus dydžio, formos ir dizaino baseinams.

Alkorplan dangos gamintojas – RENOLIT grupė

RENOLIT grupė yra ypač aukštos kokybės plastikinės PVC dangos ir susijusių techninės paskirties produktų tarptautinis gamybos lyderis. Šis nepriklausomas šeimos verslas jau 70 metų nustatyto kokybės ir inovacijų standartus visame pasaulyje. Kompanijoje dirba virš 4500 darbuotojų daugiau nei 30 gamyklų visame pasaulyje.

Kompanijos RENOLIT gaminiai turi visame pasaulyje reputaciją už techninę ekspertizę, šiuolaikiškas gaminio dizainas ir į klientų poreikius orientuotas paslaugas. Renolit Alkorplan dangos ir plėvelės naudojamos kaip pagrindinės medžiagos baseinų statyboje ir renovacijoje, stogų sandarinimo procesuose statyboje, raštinės reikmenų gamyboje, transporto transporto pramonėje, lipnių produktų grafinio dizaino ir ženklinimo pramonės šakose ir techninių produktų interjeruose. RENOLIT grupės centrinė būstinė yra Worm mieste Vokietijoje.