Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kaina

Kaina

  • 432,00 € - 9 078,00 €

Prekės pagal gamintoją Lutz-Jesgo Gmbh

Lutz-Jesco: mechanikos inžinerijos įmonė iš Wedemarko, turinti senas tradicijas

Aukštos kokybės geriamajam vandeniui, baseino vandeniui ir aplinkai tinkamoms pramoninėms nuotekoms reikia didelio tikslumo ir patikimumo visuose vandens kontūro komponentuose, kad būtų galima stebėti ir koreguoti vandens kokybę. Per 60 metų „Lutz-Jesco“ įgijo puikią reputaciją kurdama, gamindama ir visame pasaulyje įdiegdama šiuos komponentus. Mūsų įmonė daugelį metų atstovavo naujoviškiems baseino vandens / geriamojo vandens dezinfekavimo ir miesto nuotekų valymo sprendimams.

Skystų, kietų ir dujinių terpių produktai iš mūsų dozavimo ir perdavimo technologijų padalinių, tokie kaip dozavimo siurbliai, peristaltiniai siurbliai, dujų / vakuuminiai valdikliai ir sausieji tiektuvai, kasdien palieka mūsų gamyklos patalpas visame pasaulyje. Taip pat yra skystų ir dujinių terpių matavimo ir valdymo mazgai, visos geriamojo vandens dezinfekavimo sistemos, chemiškai atsparūs didelio našumo išcentriniai siurbliai ir individualūs kliento sprendimai dozavimo reikmėms.

„Lutz-Jesco“ dabar savo pagrindinėje buveinėje Wedemarke gamina ir parduoda daugiau nei 150 skirtingų produktų su keliais tūkstančiais variantų. Su kitais filialais Austrijoje, Vengrijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Malaizijoje „Lutz-Jesco“ sukūrė tarptautinį pardavimo, palaikymo ir gamybos tinklą. Lutz-Jesco dabar atstovaujama 70 pasaulio šalių.

„Lutz-Jesco“ buvo sertifikuotas pagal ISO 9001: 2015 kokybės valdymo standartus ir pagal aplinkosaugos vadybos standartą ISO 14001: 2015.

Aktyvūs filtrai