Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Chlorinsitu II 120g elektrolizės sistema | Chloro gamybos stotėlė | Prominent

Chlorinsitu-II-120

Chlorinsitu II 120g elektrolizės sistema | Chloro gamybos stotėlė | Prominent

  Informacija klientui

Mūsų e-shop taisyklės ir kita informacija

  Pristatymas/atsiėmimas

Čia rasite prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygas.

  Grąžinimas/keitimas

Čia rasite prekių grąžinimo ir keitimo sąlygas

Chlorinsitu II 120g elektrolizės sistema | Prominent

Tai labai lengva! Naujasis CHLORINSITU® IIa palengvina elektrolizę. Naujausia mūsų elektrolizės sistema daro įspūdį nepaprastu paprastumu - išlaikydama aukštą patikimumo ir efektyvumo laipsnį.

CHLORINSITU® II yra atviros ląstelės elektrolizės sistema, kurioje elektrocheminė reakcija vyksta sraute per ląstelės kamerą, kad šviežiai pagamintas aktyvus chloras iškart reaguotų su natrio hidroksidu ir susidarytų natrio hipochloritas.

Kaip druskos tirpalas naudojamas prisotintas sūrymas, kuris gaminamas atskiroje druskos tirpalo talpykloje iš apibrėžtos kokybės druskos (biocidinė direktyva). Atvirų elementų elektrolizės pranašumas yra paprasta įrangos konstrukcija, jos paprastas aptarnavimas ir mažos investicijos, palyginti su membraninių elementų elektrolizės sistemomis.

Gero baseino dezinfekcijos proceso paklausa per metus išaugo iki labai aukšto lygio. Jūsų svečių tikimasi patogumo tapo aukštesniu standartu, o energijos ir vandens taupymas yra teigiamas indėlis į sąnaudų struktūrą. Dėl šio judėjimo didėjanti vandens kokybė tapo svarbiu darbotvarkės punktu. Nepageidaujamų dalelių vandenyje daugėja, o apdorojimo technologijos tampa tobulesnės, kad būtų galima patenkinti padidėjusius reikalavimus.

APLINKOS DRAUGUMO TECHNOLOGIJA

Kad atitiktų papildomų taupymo reikalavimus, dezinfekavimo procesas turi būti optimalus. Mums pavyko žymiai sumažinti chlorido ir chlorato kiekį nepakenkiant pačios mašinos efektyvumui. Vis dėlto druskos ir elektros suvartojimas yra kuo mažesnis. Jei pageidaujama, elektrolizeris gali atlikti net pH korekciją. Tai reiškia, kad jūsų baseine nebebus baliklio ir rūgšties. Saugus, patikimas, ekologiškas ir patogus.

- Atvirų celių technologija

- Pagaminamas kiekis (NaOCl) - 28l/h (650 l/d)

- Natrio hipochlorito (NaOCl) gamyba: 9g/l (±10%) 

- Druskos suvartojimas: 3,0 kg druskos / kg 

- Elektros sąnaudos: 4.0 kWh / kg FAC

- Elektros jungtis: 230V, 50/60Hz 

Produktas skirtas tik užsakymui. Preliminarus gamybos terminas 50-80 dienų. Prieš užsakydami teiraukitės tikslios gamybos datos.

Chlorinsitu-II-120

Duomenų lapas

Baseinų įranga
Automatinis dozavimas
Baseinų įranga
Chloro gamyba
Baseinų įranga
Elektrolizės įrenginiai

6 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: