Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

PoolLab 2.0 fotometrinis testeris

POL02

Naujausias Fotometrinis PoolLab® 2.0 testeris yra skirtas profesionaliai vandens analizei.

  Informacija klientui

Mūsų e-shop taisyklės ir kita informacija

  Pristatymas/atsiėmimas

Čia rasite prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygas.

  Grąžinimas/keitimas

Čia rasite prekių grąžinimo ir keitimo sąlygas

„PoolLab 2.0“ yra puikus sprendimas profesionaliai baseinų ir SPA vandens analizei. Fiksuota, bet keičiama triguba matavimo kiuvetė leidžia greitai paimti mėginius tiesiog panardinant IP68 vandeniui atsparų baseino laboratorijąⓇ į vandenį. Įrenginyje yra 9 mygtukai, leidžiantys greitai pasiekti NULIS režimą (reikia tik 1 kartą vienai matavimo partijai) ir 24 skirtingus baseino vandens parametrus.

„PoolLab 2.0“ turi integruotą „Bluetooth®“ ir „WiFi“, kad būtų galima aktyviai prisijungti prie nemokamos LabCom® programinės įrangos ir programėlės arba automatiškai sinchronizuoti duomenis su „LabComⓇ Cloud“. Bandymų rezultatai visada priskiriami matavimo šaltinio paskyroms, kurias individualiai sukuria vartotojas. LabCom® programinėje įrangoje ir programėlėje, be kita ko, galima spausdinti ataskaitas, apskaičiuoti aktyvaus chloro kiekį ir net gauti dozavimo rekomendacijas pagal individualiai įvestus vandens valymo produktus. LSI indekso skaičiavimas taip pat siūlomas naudojant programinę įrangą ir programėlę.

POL02

Duomenų lapas

Matavimas
Fotometrinis
Baseinų įranga
Baseinų aksesuarai
Gamintojas
Water I.D.

11 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: