Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

NUO PIKTŽOLIŲ TVENKINIAMS DYOFIX C SPECIAL

269062-1

Dyofix C Special priemonė nuo piktžolių, skirta tvenkiniams, ežerams

1 pak. - 4 x 250g

Dyofix C Special: 1kg į 4 000 000 litrų vandens 

  Informacija klientui

Mūsų e-shop taisyklės ir kita informacija

  Pristatymas/atsiėmimas

Čia rasite prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygas.

  Grąžinimas/keitimas

Čia rasite prekių grąžinimo ir keitimo sąlygas

 

Dyofix C Special  priemonė nuo piktžolių, skirta tvenkiniams, ežerams  

 

Savybės ir privalumai

  • Naudojamas visuose dideliuose tvenkiniuose, ežeruose ir žuvų tvenkiniuose
  • Labai ekonomiškas naudoti
  • Paprastas naudojimas
  • Sutaupo laiką ir pastangas
  • Blokuoja šviesą, atmetantį dumblių maisto šaltinį.
  • Išlieka iki trijų mėnesių
  • Be pesticidų ir herbicidų
  • Nepažeidžia augalų, žuvų, filtrų ir laukinės gamtos
  • Naudojamas visus metus 
 

                  

Sumažinkite invazines Crassula Helmsii rūšis naudodami C Special

Dyofix C Special buvo sukurtas kovai su stipriomis vandens piktžolėmis; kovoti su nevietinių, invazinių rūšių Crassula Helmsii augimu.

Kiti nauji augimo kontrolės metodai buvo taikomi per kelerius metus, tačiau nė vienam iš jų, įskaitant C Special, nepavyko išnaikinti problemos, tačiau buvo užfiksuotas augimo sumažėjimas.

  

„Crassula“ bandymų laikotarpiu „C Special“ buvo tiekiamas naudoti ežeruose su piktžolėmis, kurios mažiau priklauso nuo šviesos nei dauguma, o rezultatai atitinka kitus mūsų produktus, ir yra tvirtai įsitvirtinęs diapazone. C Special apdorotas vanduo įgauna šiek tiek tamsesnį mėlyną atspalvį ir išfiltruoja didesnį raudonos šviesos kiekį.

Sunkias vandens piktžoles naikinti specialiu C special. 

Sukurta naikinti stiprias vandens piktžoles

Kadangi C Special yra skirtas naikinti stiprias vandens piktžoles, jis taip pat buvo naudojamas siekiant sulėtinti arba sustabdyti Chara – dumblių, kurie atrodo kaip piktžoles, augimą.

DyoFix C Special paprastai naudojamas tik didesniuose ežeruose, todėl mes supakavome jį į 250 g vandenyje tirpius paketėlius – tokio dydžio pakuotė palengvina naudojimo apskaičiavimą, nes kiekvienam milijonui litrų valomo vandens sunaudojamas 1 paketėlis.

Tam tikroms šakniastiebių piktžolėms reikia mažai šviesos, kad augtų, o "DyoFix C Special", kuris yra DyoFix Pond Blue ir DyoFix Lake shadow derinys atspindi kiek įmanoma daugiau šviesos nuo ežero bazės, bet vis tiek palieka vandenį skaidrų. Gauta vandens spalva yra tamsesnė, nei "DyoFix Pond Blue", tačiau ji vis dar yra labai šviesiaus atspalvio.

"DyoFix C Special" paprastai naudojamas tik didesniuose ežeruose, todėl jis supakuotas 250 g tirpstančiose vandenyje kapsulėse - šis pakuotės dydis leidžia lengviau naudotis, nes kiekvieną milijoną litrų vandens reikia apdoroti 1 kapsule.

Su 1 kg apdorosite net 4 milijonus litrų vandens

Dyofix C Special yra tiekiamas 1 kg dėžutėse, kuriose yra po 4 x 250 g vandenyje tirpių paketėlių.

Kapsulės užtikrina tolygų paskirstymą didesniuose ežeruose. Su 1 kilogramu galima apdoroti apie 4 milijonus litrų ežero vandens.

PVZ.: 10 arų, vidutinis gylis apie 2m priemonės reikės 500gr , kas mėnesį pildom 10% pirminės dozės.

DAUGIAU APIE C SPECIAL

C Special yra ekologiškas

Be herbicidų, pesticidų ir algicidų, ežero dažai užkirs kelią azoto pertekliui, kuris (jei nekontroliuojamas) gali sukelti dumblių žydėjimą, kuriame dumbliai dauginasi rekordiškai. Yra žinoma, kad dumblių žydėjimas kenkia kitiems tvenkiniams, tiek kitiems augalams, tiek žuvims. Su „C Special“ jums ir jūsų šeimai liks laukinei gamtai draugiškas, natūraliai atrodantis tvenkinys.

TAIKYMO METODAI

C Specialūs miltelių paketėliai

Tiekiant miltelius 250 g vandenyje tirpiuose paketėliuose, nesunku apskaičiuoti, kiek reikia dozuoti ežerą ar tvenkinį. Dideliuose ežeruose, jei naudojama valtis, tiesiog įmeskite paketėlius į skirtingas vietas, kur jie ištirps, išleisdami C Special. Paskleidus plotą, sutrumpėja laikas, per kurį C Special visiškai susimaišo su vandeniu.

Paketėlių naudojimas ten, kur valties nėra. Atsigręžę į vandenį su vėjeliu, sklindančiu iš užpakalio, numeskite kelis paketėlius palei kraštą, o kitus įmeskite į vandenį. Vėjas judins vandenį, o C Special visiškai laisvai ištirps ir susimaišys. Naudojant šį metodą, C Special visiškai susimaišys su visu vandeniu, bet gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

PAPILDYMAI

Norėdami išlaikyti DyoFix lygį vandenyje, kaip bendrą vadovą, kas mėnesį įpilkite 10% pradinės dozės.

Pirmoji dozė turėtų būti pateikta ankstyvą pavasarį.

Standartiniai pavyzdžiai

Jei pageidaujama etaloninių mėginių, juos rekomenduojama paimti praėjus mažiausiai savaitei po pirminio panaudojimo. Mėginiai turi būti skaidriose talpyklose su saugiu dangteliu, pažymėtose data ir vieta, ir laikomi tamsioje vietoje. Pradinis palyginimas su vandentiekio vandeniu parodys spalvos kiekį vandenyje.

    

 

269062-1

Duomenų lapas

Pakuotė
1 kg
Gamintojas
Town End
Tvenkiniams
Piktžolėms naikinti
Tvenkiniams
Dažai ir dumblių prevencija

Jums patiktų

Pirkėjai, įsigiję šią prekę, taip pat pirko:

16 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: