DYOFIX C SPECIAL NUO PIKTŽOLIŲ TVENKINIAMS

269062-1

Dyofix C Special priemonė nuo piktžolių, skirta tvenkiniams, ežerams

1 pak. - 4 x 250g

Dyofix C Special: 1kg į 4 000 000 litrų vandens 

51,00 €
Su mokesčiais
Turime

  Informacija klientui

Mūsų e-shop taisyklės ir kita informacija

  Pristatymas/atsiėmimas

Čia rasite prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygas.

  Grąžinimas/keitimas

Čia rasite prekių grąžinimo ir keitimo sąlygas

 

Dyofix C Special  priemonė nuo piktžolių, skirta tvenkiniams, ežerams  

 

Savybės ir privalumai

  • Naudojamas visuose dideliuose tvenkiniuose, ežeruose ir žuvų tvenkiniuose
  • Labai ekonomiškas naudoti
  • Paprastas naudojimas
  • Sutaupo laiką ir pastangas
  • Blokuoja šviesą, atmetantį dumblių maisto šaltinį.
  • Išlieka iki trijų mėnesių
  • Be pesticidų ir herbicidų
  • Nepažeidžia augalų, žuvų, filtrų ir laukinės gamtos
  • Naudojamas visus metus 
 

                  

"C Special" yra naujausia "DyoFix" asortimento papildymo priemonė. Jis buvo sukurtas per bandymus, siekiant nustatyti, ar invazines rūšis Crassula ir Chara galima kontroliuoti naudojant dažiklius. Tyrimai vyksta ir ankstyvieji požymiai rodo, kad dažiklis naudojamas vandenyje yra geriausias visų kitų bandymų būdas.

"C Special" taip pat buvo naudojamas siekiant sulėtinti ar sustabdyti " Chara" , dumblių atsiradimą, piktžolių augimą . Crassula ir Chara , kurie abu yra pirminiai C, yra atsakingi už produkto pavadinimą.

Tam tikroms šakniastiebių piktžolėms reikia mažai šviesos, kad augtų, o "DyoFix C Special", kuris yra DyoFix Pond Blue ir DyoFix Lake shadow derinys atspindi kiek įmanoma daugiau šviesos nuo ežero bazės, bet vis tiek palieka vandenį skaidrų. Gauta vandens spalva yra tamsesnė, nei "DyoFix Pond Blue", tačiau ji vis dar yra labai šviesiaus atspalvio.

"DyoFix C Special" paprastai naudojamas tik didesniuose ežeruose, todėl jis supakuotas 250 g tirpstančiose vandenyje kapsulėse - šis pakuotės dydis leidžia lengviau naudotis, nes kiekvieną milijoną litrų vandens reikia apdoroti 1 kapsule.

Su 1 kg apdorosite net 4 milijonus litrų vandens

Dyofix C Special yra tiekiamas 1 kg dėžutėse, kuriose yra po 4 x 250 g vandenyje tirpių paketėlių.

Kapsulės užtikrina tolygų paskirstymą didesniuose ežeruose. Su 1 kilogramu galima apdoroti apie 4 milijonus litrų ežero vandens.

Taikymo būdai:

Tiekiant miltelius 250 g vandenyje tirpiose kapsulėse, lengva apskaičiuoti ežero ar tvenkinio davimui reikalingą kiekį. Dideliuose ežeruose, jei naudojamos valtys, tiesiog palikite maišelius skirtingose ežero vietose, kuriuose jie ištirps, išleisdami "C Special". Plintant per plotą "C special" pasiskirstymo laikas, visiškai susimaišyti su vandeniu, sumažinamas.

Priemonės naudojimas, kuriuose nenaudojamos valtys. Vaikščiodami pakrante, vėjui pučiant iš užpakalio, pakelkite keletą pakelių prie krašto ir įmeskite į vandenį. Vėjas perkels vandenį ir C Special  ištirps ir sumaišys gana lengvai. Naudojant šį metodą, "C Special" visiškai susimaišys su visu vandeniu, tačiau gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

Etaloniniai mėginiai:

Jei pageidaujama pamatinių mėginių, rekomenduojama, kad jie būtų imami mažiausiai savaitę po pradinio taikymo. Mėginiai turi būti aiškiose talpose su saugiu dangčiu, paženklinti data ir vieta, laikyti tamsioje vietoje. Pirmasis lyginamasis vandentiekio vanduo parodys vandens spalvos kiekį.

    

 

269062-1

Pirkėjai, įsigiję šią prekę, taip pat pirko:

9 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: