Klijai PVC GLUE GRIFFON UNI-100® su šepetėliu

G6111052

Klijai PVC GLUE GRIFFON UNI-100® su šepetėliu

Talpa 1ltr. 

44,00 €
Su mokesčiais Pristatysime per 1-3 d.d.
Turime

  Informacija klientui

Mūsų e-shop taisyklės ir kita informacija

  Pristatymas/atsiėmimas

Čia rasite prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygas.

  Grąžinimas/keitimas

Čia rasite prekių grąžinimo ir keitimo sąlygas

Klijai PVC GLUE GRIFFON UNI-100®

PVC GLUE GRIFFON UNI-100® – tai specialūs greitai džiūvantys klijai, skirti PVC vamzdžių, drenažo vamzdžių, vamzdžių su slėgiu, jų jungčių, movų ir įvorių klijavimui.

Klijai PVC GLUE GRIFFON UNI-100®skirti:

  • Visiems PVC-U vamzdynams
  • Visiems PVC-U fitingams
  • Geriamojo vandentiekio įrengimui
  • Visų tipų baseinų technologinės įrangos vamzdynams

Klijai PVC GRIFFON UNI-100®

Klijai PVC GRIFFON UNI-100®savybės

Klijai PVC GRIFFON UNI-100® yra greitai džiūvantys, skirti PVC vamzdžių, drenažo vamzdžių, vamzdžių su slėgiu, jų jungčių, movų ir įvorių klijavimui. Ilgaamžiai ir sandarūs. Rekomanduojama laikymo ir naudojimo aplinkos temperatūra – 10-25 ºC; maksimali darbinė – 60 ºC.

Visiškai paruošti darbui, todėl skiesti nereikia. Tiksotropinės struktūros klijai gerai užpildo tarpus ir užtikrina gerą klijavimo kokybę. Prieš naudojant, klijus gerai išmaišykite.

Kadangi klijai greitai sutvirtėja, klijuojamos dalys turi būti mechaniškai sujungiamos ne vėliau kaip po 4 minučių, skaičiuojant nuo pirmojo teptuko su klijais prisilietimo prie švaraus vamzdžio paviršiaus. Suklijuotus vamzdžius judinti galima ne anksčiau kaip po 5 minučių.

Tinka vamzdynams, sertifikuotiems pagal EN1329, 1452, 1453, 1455 ir ISO 15493.

Pastaba: klijuojami paviršiai turi būti švarūs ir nuriebalinti. Rekomenduojami veiksmingi valikliai PVC TANGIT CLEANER arba PVC GRIFFON CLEANER.

Polivinilchloridas (trumpinamas PVC) yra gaminamas iš jo monomero vinilo chlorido. Grynasis PVC yra kietas plastikas, todėl dažniausiai minkštinamas ftalatų (tai plastifikatoriai, dedami į plastikus, siekiant padidinti jų lankstumą, skaidrumą bei ilgaamžiškumą) priedais. Skiriamas PVC-U (neplastifikuotas standus) ir PVC-P (plastifikuotas lankstus) polivinilchloridas.

G6111052

Duomenų lapas

Baseinų įranga
PVC-U vamzdynas

Jums patiktų

16 kiti produktai toje pačioje kategorijoje: