Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kategorijos

Kategorijos

Kaina

Kaina

  • 321,00 € - 4 044,00 €

Gamintojas

Gamintojas

Prekės pagal gamintoją Hayward

Apie Haywardą

„Hayward®“ tai daugiau nei įrangos gamintojas. Mūsų tikslas – kad jūsų baseino įrengimo patirtis būtų be rūpesčių. Štai kodėl mūsų įranga sukurta taip, kad tarnautų ir veiktų sumaniai, kad jūsų baseinas visada būtų švarus ir be rūpesčių.

Hayward

Daugiau nei 80 metų padedame baseinų savininkams mėgautis baseinų nuosavybės teikiamais malonumais gamindami pažangiausią, technologiškai pažangią baseino įrangą visame pasaulyje. Stengiamės užtikrinti, kad jūsų Totally Hayward™ sistema veiktų maksimaliai efektyviai visą sezoną. Mūsų tikslas, kad dienos pabaigoje jums rūpėtų tik įjungti ir išjungti įrangą. Nesvarbu, ar bandote sukurti tobulą kiemo aplinką, sumažinti eksploatavimo ir priežiūros išlaidas naudodamiesi paprastu belaidžiu valdymu, Hayward yra jūsų vieno šaltinio sprendimas. Mūsų gaminiai apima visą technologiškai pažangių siurblių, filtrų, šildytuvų, šilumos siurblių, automatinių baseinų valiklių, apšvietimo, valdiklių ir druskos chloro generatorių seriją – aukštos kokybės komponentus, sukurtus dirbti kartu, kad jūsų baseinas būtų kuo geresnis.

Haywardas siekia atsikratyti rūpesčių dėl fondo nuosavybės kurdamas produktus, kurie yra veiksmingi, reikalaujantys mažai priežiūros ir suteikiantys pridėtinės vertės jūsų investicijoms.

Hayward divizijos

Gyvenamųjų baseinų produktai

Hayward Pool Products, Hayward Holdings Inc. padalinys, yra Berkeley Heights mieste, Naujajame Džersyje; Hayward kuria, gamina ir parduoda Totally Hayward® System – visą gyvenamųjų baseinų įrangos liniją, įskaitant siurblius, filtrus, šildymą, valiklius, sanitariją, automatiką, apšvietimą, saugos ir energijos sprendimus.

Komerciniai baseino produktai

Hayward Commercial Aquatics, Hayward Holdings Inc. padalinys, baseino profesionalams tiekia technologiškai pažangius komercinius produktus, kad jų įrenginiai ir verslas veiktų sklandžiai. „Hayward Commercial Aquatics“ siūlo tiesioginę prieigą prie specializuotos komercijos atstovų komandos savo Rokvilyje, MD būstinėje, taip pat su jų komanda. Baseino specialistai ir operatoriai gali tikėtis nuolatinės paramos iš žmonių, kurie žino, kaip kokybiški produktai, greitas aptarnavimas ir paruoštas tiekimas daro įtaką sklandžiam verslo veikimui.

Srauto valdymas

Hayward Flow Control Systems, Hayward Holdings, Inc. padalinys, gamina pramoninius termoplastinius vožtuvus ir proceso valdymo produktus nuo pat termoplastinių vožtuvų pramonės įkūrimo. Daugiau nei 40 metų „Hayward Flow Control“ išliko įsipareigojusi gaminti aukščiausios kokybės produktus ir teikti išskirtines paslaugas, kurios viršija klientų lūkesčius. Haywardas užsitarnavo neprilygstamą reputaciją dėl gaminio dizaino, gamybos tikslumo, kokybės užtikrinimo, patirties ir praktinių žinių bei visiško įsipareigojimo siekti klientų pasitenkinimo ir pagalbos.

Aktyvūs filtrai