Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kaina

Kaina

  • 658,00 € - 15 818,00 €

Gamintojas

Gamintojas

Prekės pagal gamintoją Hydropool Industries

„Hydropool“ 

„Hydropool“ spa baseinai atsirado 1970 m. Kaip komercinių baseinų kompanija ir 1978 m. Tapo vienu iš pirmųjų mažmeninės prekybos spa baseinais Šiaurės Amerikoje. Iš pradžių „Hydropool“ įsigijo masažinių baseinų kriaukles iš vietinio gamintojo, jas sumontavo ir surinko savo gamykloje. 1980 m. Toronte, Kanadoje, „Hydropool“ pradėjo gaminti savo sukurtus hidromasažinius spa baseinus, kurias rankomis kuria patyrę dizaineriai, o visa kita yra istorija.

Mūsų istorija

„Hydropool“ salonas

„Hydropool“ spa baseinai atsirado 1970 m. Kaip komercinių baseinų kompanija ir 1978 m. Tapo vienu iš pirmųjų mažmeninės prekybos kubilais Šiaurės Amerikoje. Iš pradžių „Hydropool“ įsigijo kubilų kriaukles iš vietinio gamintojo, jas sumontavo ir surinko namuose. 1980 m. Toronte, Kanadoje, „Hydropool“ pradėjo gaminti savo vonias, kurias rankomis kuria patyrę dizaineriai, o visa kita yra istorija.

„Hydropool“ įkūrė Dale'as Papke'as, o didėjant „Hydropool“ poreikiui ir kokybės reputacijai šuoliais, Davidas Jacksonas buvo įvestas į laivą 1995 m. Kaip veikiantis partneris. 2006 m. Davidas Jacksonas perėmė prezidento pareigas ir yra lengvai prieinamas „Hydropool“ klientams.

„Hydropool“ salonas

1997 m. „Hydropool“ įsigijo Indianos „Swim Spa“ gamintojo turtą. „Perfect Swim“ „Aquatrainer Swim Spa“ suteikia galimybę plaukimo entuziastams plaukioti prieš stiprią srovę ir niekada nereikia suktis kaip tradiciniuose gyvenamuosiuose / komerciniuose baseinuose. „Aquaplay“ modelis naudoja tik vieną siurblį masažinėms sėdynėms vairuoti ir naudoja „ „Aquacord“ plaukimo vietoje diržai, skirti atsparumui plaukimui ar mankštai. Abu jie idealiai tinka maudytis, bėgioti, mankštintis ar žaisti ir suteikia didelę patirtį baseine mažoje, lengvai prižiūrimoje ir saugioje baseino erdvėje.

Dabar mūsų produktai yra parduodami per 250 mažmenininkų tinklą daugiau nei 40 pasaulio šalių. Mūsų sėkmė ir toliau teikiama pristatant aukščiausios kokybės produktą, kuris ir toliau viršija vartotojų lūkesčius. Kiekvienas iš mūsų mažmenininkų yra profesionaliai apmokytas, kad padėtų jums tinkamai pasirinkti idealią kubilą, maudymosi SPA ir aksesuarus, kurie atitiktų jūsų poreikius, atsižvelgiant į jūsų biudžetą ir nustatytą gyvenimo būdą.

Tikslas

Mes norime būti žymiausi kubilų ir maudyklų gamintojai planetoje. Tokia aukšta tvarka reiškia, kad iš savo žmonių tikimės geriausio. Savo ruožtu jie gali tikėtis, kad bus atitinkamai apdovanoti. Nesvarbu, ar tai būtų mūsų produktai, rinkodaros ir reklamos programos, pardavimų mokymai ar lauko paslaugų mokymai ir palaikymas, mūsų komanda privalo suteikti klientams ne tik puikų aptarnavimą, bet ir geriausią patirtį sūkurinių vonių pramonėje.

Pažadas

Siūlome linksmą ir iššūkių kupiną darbo aplinką, kurioje viskam, ką darome, taikomi unikalūs ir novatoriški metodai. Atidžiai išklausome savo klientų ir komandos narius ir naudojame šiuos atsiliepimus, kad nurodytume mūsų įmonės sprendimus ir kryptį. Mes nuolat mokome ir mokome savo komandą plėsti savo įgūdžius ir suteikti galimybę būti geriausiems, kokie tik gali būti.

Aktyvūs filtrai