Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kaina

Kaina

  • 279,00 € - 834,00 €

Prekės pagal gamintoją VGE International B.V.

Sujungiame mūsų aistrą technologijoms ir vandens išmanymą

Sujungiame mūsų aistrą technologijoms ir vandens išmanymą

Švarus ir saugus vanduo yra gyvybiškai svarbus. Taigi tvarūs pokyčiai vandens dezinfekcijos srityje yra svarbi tema visame pasaulyje. Kaip UV-C sistemų gamintojas, VGE B.V. tai puikiai žino. Todėl mes, kaip įmonė, sutelkėme dėmesį į naujus, tvarius vandens dezinfekcijos pokyčius privačiame, poilsio ir pramonės sektoriuose. Tai darome sujungdami savo aistrą technologijoms ir žinias apie vandenį, todėl gauname aukščiausios kokybės produktus ir naujoves UV-C dezinfekcijos srityje.

Beveik 40 metų patirtis

VGE pradėjo veikti 1982 m., ir per daugiau nei 35 metus VGE išaugo į UV-C įrangos ir filtrų specialistą įvairioms pramonės šakoms, įskaitant baseinus, tvenkinius ir pramonės rinką.

Eksportuoti į daugiau nei 70 pasaulio šalių

VGE gamina aukščiausios kokybės UV-C įrangą ir filtrus bei tiekia juos iš Ekkersrijt pramoninio dvaro Son (Eindhovenas) už tikrą kainą. Savo produktus eksportuojame į daugiau nei 70 pasaulio šalių. VGE klientus sudaro didmenininkai, parduotuvių tinklai ir „private label“ klientai. Naujovėms čia teikiamas didelis prioritetas. Taigi turime savo produktų kūrimo skyrių, kuris reguliariai pristato naujus, aukščiausios kokybės produktus. Esami gaminiai taip pat nuolat tiriami ir, jei reikia, toliau tobulinami. Mūsų produktų kūrėjai užtikrina, kad produktai atitiktų šiandienos rinkos norus ir reikalavimus bei galiojančius saugos standartus. Tvarumas, energijos taupymas ir ekologiškumas yra pagrindiniai kūrimo ir gamybos procesų elementai. „VGE“ produktai yra žinomi prekės ženklais „Blue Lagoon“, „Xclear“ ir „VGE Pro“.

Aktyvūs filtrai