Your browser does not support JavaScript or You have disabled it. Most of the features will not work so please enable JavaScript!

Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kaina

Kaina

  • 1 730,00 € - 5 453,00 €

Prekės pagal gamintoją LifeTech

LIFETECH yra novatoriškas šeimos verslas ultravioletinių spindulių, ozono generatorių, ozono, UV technologijos ir AOP (pažangių oksidacijos procesų) įrangos srityje.

Mes kuriame ir gaminame unikalius ir aukštos kokybės produktus. Tokie kaip žemo slėgio ir vidutinio slėgio UV lempos, ozono generatoriai, kurių galia svyruoja nuo miligramų iki dešimčių kg O3 / h, ir AOP įranga, galinti apdoroti neribotą kiekį vandens. Mūsų prietaisai naudojami vandens valymui, oro valymui ir dezinfekcijai. Pagrindinės taikymo sritys yra geriamasis vanduo ir nuotekos, baseinas ir sūkurinė vonia, nuotekos, balastinis vanduo, akvakultūra, maisto ir gėrimų perdirbimas, kvapų kontrolė ir šalinimas arba pramoninis pritaikymas.

Kadangi patys projektuojame ir gaminame gaminius, galime turėti individualų požiūrį ir pritaikyti gaminį pagal jūsų poreikius. Mes siekiame pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį rinkoje.

LIFETECH turi savo plėtros skyrių ir ilgą laiką bendradarbiauja su žinomomis įmonėmis ir universitetais iš Vokietijos, Olandijos, Prancūzijos, Šveicarijos, JK, JAV ir Čekijos Respublikos kuriant naują įrangą ir technologijas. Tai yra priežastis, kodėl mūsų klientai sugeba išnaudoti profesionalius ir moderniausius produktus bei technologijas. Be to, remdamiesi savo žiniomis, sukūrėme nemažą kiekį unikalių produktų savo klientams.

Mes taip pat tiekiame visą kitą reikalingą įrangą, tokią kaip oro džiovintuvai, deguonies koncentratoriai, terminio ir katalizinio oro išleidimo ozono naikintuvai, purkštukai, akytieji ir radialiniai difuzoriai, ozono monitoriai ir detektoriai. LIFETECH produktas yra platinamas visame pasaulyje.

Doc. Profesorius Jiri Drimal, LIFETECH direktorius, dirbo ir dalyvavo Eindhoveno technologijos universiteto (Tu / e), Mančesterio universiteto, RWTH Aacheno universiteto, Maskvos valstybinio universiteto ir kt. Tyrimų projektuose ir yra žinomas ozono, UV, AOP ir plazmos technologijų ekspertas.

LIFETECH - maži pokyčiai, didelis skirtumas

Aktyvūs filtrai