Aktyvūs filtrai

Filtruoti Pagal

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 24,00 €

Prekės pagal gamintoją Coraplax

„Coraplax“ yra šeimos verslas, veikiantis tarptautiniu mastu, skirtas PVC vožtuvų ir jų priedų gamybai. 

„Coraplax“ yra šeimos verslas, veikiantis tarptautiniu mastu, skirtas PVC vožtuvų ir jų priedų gamybai. Kaip ir daugelis tokio pobūdžio kompanijų, jos istorija atspindi viršijimą, drausmę, aistrą, pastangas, drąsą, naujoves, atsidavimą, ryžtą, kūrybiškumą, atkaklumą ir milijonus valandų sunkaus darbo. Dėl šios priežasties paaiškinsiu jos istoriją pirmuoju asmeniu. Mano vardas yra įkūrėjo sūnus Ernestas Costalesas.

José Costalesas Santacana, mano tėvas, gimė Barselonoje ir visada išsiskyrė tuo, kad buvo darbštus, sąžiningas ir atsakingas žmogus. Jis įkūrė „Coraplax“ 1973 m., Kai man buvo 12 metų, nors jis sukūrė savo pirmąjį verslą, kai gyveno ir mokėsi Brazilijoje, šalyje, kurioje gyveno jo tėvai.

Gyvendamas Ispanijoje, vadovaudamasis savo verslumo dvasia, jis nusprendė sukurti savo plastiko įpurškimo įmonę, kuriai šiuo metu atsisakė darbo, būdamas pelėsių ir injekcijų gamybos įmonės vadovu. Norėdami pradėti savo verslą, jis išsinuomojo komercinę patalpą Santa Coloma de Gramanet mieste, įsigydamas kuklią naudotą mašiną ir pradėjo gaminti dalis, pritaikydamas visas sukauptas žinias ir darbo patirtį.

Kalbant apie save, būdamas dvylikos padėčiau išimti gatavus daiktus iš mašinų šventinėmis dienomis, savaitgaliais ir švenčių dienomis, net jei tai reiktų pabusti penktą ryto. Sulaukęs šešiolikos metų, aš pradėjau dirbti pameistriu mechaninėse dirbtuvėse, tuo pačiu studijuodamas. Vėliau „Coraplax“ persikėlė į „Granollers“.

Būdamas aštuoniolikos pradėjau oficialiai dirbti „Coraplax“ gamykloje. Mano tėvas buvo labai reiklus ir labai norėjo, kad mes, šeima, rodytume pavyzdį visai komandai, žinodamas iš apačios visą gamybos procesą, taip pat dirbdamas tiek pat, kiek ir be jokių privilegijų, kaip ir bet kuris kitas darbuotojas įmonėje. Būti savininko sūnumi paprasčiausiai reiškė aukštesnį kruopštumą.

Aš pradėjau dirbti formų dirbtuvėje, nes esu liejimo technikas, kaip ir mano tėvas. Su savo seserimi Antonia, turėdama daugiau nei 20 metų darbo patirtį įvairių tarptautinių įmonių valdyboje įvairiuose sektoriuose, siekėme modernizuoti ir optimizuoti savo produktų procedūras ir kokybę, nors vyravo labiau klasikinės mano tėvo koncepcijos. Dėl šios priežasties nusprendėme vystytis toliau nuo šeimos verslo.

Ši reikšminga mūsų abiejų patirtis asmeniniu ir profesiniu požiūriu, susijusi su „Coraplax“, leido mums augti iš profesinės pusės ir ypač mano atveju tęsti mano liejimo profesijos tobulėjimą mokantis iš kitų PVC ekspertų. Kalbėdamas apie savo naujas pareigas, norėčiau pabrėžti tai, kad užėmiau gamybos direktoriaus postą, taip pat savo iniciatyvų požiūrį, visada ieškodamas sprendimų ir alternatyvų, norėdamas patobulinti gatavą produktą.

2003 m. Gegužę mano tėvas mirė. Žmogus, kuris mane užaugino ir iš kurio išmokau disciplinos gerai dirbti. Tada mes nusprendėme tęsti pastangas, kurias jis įdėjo kurdamas verslą, nors tai reiškė palikti savo projektus. Grįžimas buvo iššūkis mūsų karjerai sustiprinti mano tėvo kūrybą. Mums buvo labai sunku, matydami, kiek daug tėvas įdėjo pastangų kurdamas ir augindamas „Coraplax“.

Mes su Antonija ir grįžome į „Coraplax“ tęsti savo tėvo projekto su atnaujinta energija ir tai didžiuojasi tuo, kad į jį įnešėme visą savo patirtį, pastangas, aistrą ir entuziazmą, kad galėtume patekti į priekį ir pamatyti, kaip įmonė auga.

Šiandien „Coraplax“ vis dar egzistuoja, nepaisant problemų ir kliūčių, su kuriomis susidūrėme, ir dėl šios priežasties ji dar stipriau grįžo į PVC vožtuvų ir priedų gamybos pasaulį.

Galime pabrėžti, kad mes netgi pagerinome savo gatavų gaminių kokybę ir įmonės procedūras, kad galėtume teikti labiau individualizuotą klientų aptarnavimą.

„Coraplax“ sugebėjo prisitaikyti prie naujų laikų ir, bėgę daugiau nei keturis dešimtmečius, galime dar kartą patvirtinti, kad po daugelio pokyčių esame ta pati įmonė ir be jokios abejonės galime patvirtinti, kad „Coraplax“ vis dar yra „CORAPLAX“.

Taigi, „Coraplax“ yra „Coraplax“!

Kaip visada buvo.

Aktyvūs filtrai